Diamond Image


OBJEDNÁVKA ESHOP MAKE-UP & HAIRSTYLE PHOTO SHOOTING O NÁS KONTAKT RECENZE


RECENZE

Klaudy
09. 06. 2021
Dance Wear
Oblečení je krásné, je pohodlné a skvěle padne.Jakákoli úprava není vůbec problém. Skvělá a rychlá domluva a nadstandardní přístup.


Ann R
10. 06. 2021
Dance Wear
Velmi stylové a elegantní tréninkové oblečení, které skvěle padne. Domluva na jedničku a profesionální přístup.


Zuzka
10. 06. 2021
Dance Wear
Kvalitní taneční oblečení. Vybere si každý,protože tu je od každého stylu něco. Velikost když nepadne dá se upravit. Rychle doručení s krásným zabalení.


Kolers
10. 06. 2021
Dance Wear
Velmi luxusní oblečení, které je z kvalitního materiálu. Jedinečnost produktu je pro tuto značku jasná věc. Spoustu kousků je vyrobeno pouze jednou! A já si myslím, že to každá partnerka a partner chceme, aby jsme byli na parketě jedineční! Originalita v nápadech na produkty je také bych řekla prioritou značky. Mají kousky, které skoro žádná značka nemá, např.: taneční mikina, nákotníčky na boty atd.: Já jsem se značkou nesmírně spokojená, protože tam ulovím kousek ve svém stylu ( každý tam najde něco ve svém stylu). Rychle přijde objednaná věc a když chce člověk klidně něco změnit, přešít, ušít v jiné velikosti, tak to není žádný problém. Komunikace je milá a rychlá.


Hanka
10. 06. 2021
Dance Wear
Naprosto skvěle padnoucí stylové, neokoukané, moderní, sexy treninkové oblečení. Je úžasné, že je možné odklonit se i od katalogu a ušít na míru, přizpůsobit individuálním potřebám.


Lucie
11. 06. 2021
Make-Up & Hairstyle
Naprosto skvělé líčení i účes, Marťa umí krásně odhadnout, co člověku bude slušet. Odpadl mi stres s česáním a líčením na soutěži, vše bylo rychlé, profesionální a naprosto dokonalé. Moc děkuju.


Martina
11. 06. 2021
Dance Wear
Děkuji za krásné a originální tréninkové oblečení, které perfektně padne. Nejtěžší je si vybrat z tolika nabízených modelů, potřebovala bych vše. Určitě brzy zase objednám.


Olga Dunková
11. 06. 2021
Dance Wear
Všechno co jsem si zatím objednala, mi výborně sedělo, velmi dobře jsem se v tom cítila, a když se dobře cítím, tak i lépe vypadám na tanečním parketu. Určitě znovu v užiju nějaký produkt, protože mám ještě spoustu nápadů co by se mi líbilo, a jelikož mi bylo vyhověno i v některých úpravách. Moc děkuji za kvalitní ušítí a brzké dodání.


Markét
05. 07. 2021
Dance Wear
Na tanečním parketě se chci cítit hlavně pohodlně, kdy nic neškrtí, nevylézá a nejlepší je, když se oblečení stane mou součástí a já se v tu chvíli mohu soustředit na něco jiného než na neustálou úpravu. Děkuji za 100% naplnění mých požadavků, přání i očekávání! Už teď se těším na nový kousek.


Markéta Janotová
22. 09. 2021
Make-Up & Hairstyle
Děkuji Martince Deylové za úchvatný🙏 make-up🧡🇲🇽😉 a účes na PRO-AM Diamond Cup v Praze.


Mariana
17. 01. 2022
Dance Wear
Oblečení je krásné a skvěle se v něm tancuje! Velmi doporučuji😊


Daniela
16. 02. 2022
Dance Wear
Skvělá komunikace, díky níž nebyl problém ušít sukni na přání na lindy hop. Veškerá komunikace proběhla online. Výsledný produkt předčil moje očekávání. Sukně sedí dokonale a vypadá skvěle.


Zuzka
20. 02. 2022
Dance Wear
Úžasný oblečení. Skvělá kvalita a krásně padnoucí. Objednávám každý rok něco nového a jsem vždy neuvěřitelně spokojená.🥰 Spoustu možností.Každý si tak vybere.🥰🥰🥰


Natalie S.
27. 02. 2022
Dance Wear
Naprosto perfektní přístup. Vše objednáváme po netu a nikdy nebyl jediný problém. Příjemný materiál i střih. Dokonce se nebojí výzvy a ušijí vám vaše přání! Stále se vracíme!


Alča
27. 02. 2022
Dance Wear
Krásné, originální oblečení. Vhodný dárek, který určitě potěší každou tanečnici. Rychlé bezproblémové dodání. 🥇


Pávice
01. 03. 2022
Dance Wear
Opět jsem si pořídila skvělý kousek z téhle dílny. Padnoucí, skvelý střih, vkusný, kvalitní a velice přijemný materiál! Děkuji❤️
Nová recenze


Diamond Image

Diamond Image

Administrace