Diamond Image


OBJEDNÁVKA ESHOP MAKE-UP & HAIRSTYLE PHOTO SHOOTING O NÁS KONTAKT RECENZE


RECENZE

Klaudy
09. 06. 2021
Dance Wear
Oblečení je krásné, je pohodlné a skvěle padne.Jakákoli úprava není vůbec problém. Skvělá a rychlá domluva a nadstandardní přístup.


Ann R
10. 06. 2021
Dance Wear
Velmi stylové a elegantní tréninkové oblečení, které skvěle padne. Domluva na jedničku a profesionální přístup.


Zuzka
10. 06. 2021
Dance Wear
Kvalitní taneční oblečení. Vybere si každý,protože tu je od každého stylu něco. Velikost když nepadne dá se upravit. Rychle doručení s krásným zabalení.


Kolers
10. 06. 2021
Dance Wear
Velmi luxusní oblečení, které je z kvalitního materiálu. Jedinečnost produktu je pro tuto značku jasná věc. Spoustu kousků je vyrobeno pouze jednou! A já si myslím, že to každá partnerka a partner chceme, aby jsme byli na parketě jedineční! Originalita v nápadech na produkty je také bych řekla prioritou značky. Mají kousky, které skoro žádná značka nemá, např.: taneční mikina, nákotníčky na boty atd.: Já jsem se značkou nesmírně spokojená, protože tam ulovím kousek ve svém stylu ( každý tam najde něco ve svém stylu). Rychle přijde objednaná věc a když chce člověk klidně něco změnit, přešít, ušít v jiné velikosti, tak to není žádný problém. Komunikace je milá a rychlá.


Hanka
10. 06. 2021
Dance Wear
Naprosto skvěle padnoucí stylové, neokoukané, moderní, sexy treninkové oblečení. Je úžasné, že je možné odklonit se i od katalogu a ušít na míru, přizpůsobit individuálním potřebám.


Lucie
11. 06. 2021
Make-Up & Hairstyle
Naprosto skvělé líčení i účes, Marťa umí krásně odhadnout, co člověku bude slušet. Odpadl mi stres s česáním a líčením na soutěži, vše bylo rychlé, profesionální a naprosto dokonalé. Moc děkuju.


Martina
11. 06. 2021
Dance Wear
Děkuji za krásné a originální tréninkové oblečení, které perfektně padne. Nejtěžší je si vybrat z tolika nabízených modelů, potřebovala bych vše. Určitě brzy zase objednám.


Olga Dunková
11. 06. 2021
Dance Wear
Všechno co jsem si zatím objednala, mi výborně sedělo, velmi dobře jsem se v tom cítila, a když se dobře cítím, tak i lépe vypadám na tanečním parketu. Určitě znovu v užiju nějaký produkt, protože mám ještě spoustu nápadů co by se mi líbilo, a jelikož mi bylo vyhověno i v některých úpravách. Moc děkuji za kvalitní ušítí a brzké dodání.


Markét
05. 07. 2021
Dance Wear
Na tanečním parketě se chci cítit hlavně pohodlně, kdy nic neškrtí, nevylézá a nejlepší je, když se oblečení stane mou součástí a já se v tu chvíli mohu soustředit na něco jiného než na neustálou úpravu. Děkuji za 100% naplnění mých požadavků, přání i očekávání! Už teď se těším na nový kousek.
Nová recenze


Diamond Image

Diamond Image

Administrace